Witam, dokonałem korekty w miejsce kłosów pszenicy umieściłem fragment gryki, proszę zobaczyć, czy ten kierunek jest dobrze obrany. Dodatkowo element gryki w powiększeniu.
2021-01-06 14:42
Szanowny Panie, mam jeszcze trzy uwagi. Pierwsza to taka, że datę umieszczoną w herbie należy zmienić na 1687. W 1687 Janów otrzymał prawo do produkcji i sprzedaży piwa. Druga dotyczy koni. Janów Lubelski jest często mylony z Janowem Podlaskim, który jest zdecydowanie bardziej sławny ze względu na istniejącą tam stadninę koni. Koń biłgorajski faktycznie jest charakterystyczny konkretnie dla mojego regionu ale boję się, że zestawienie konia z Janowem da generalnie mylny odbiór. Zastanawiam się czy mógłby Pan zmienić konie na jelenie? Godło powiatu janowskiego przedstawia głowę jelenia. Efekt byłby podobny, a logo nie wprowadzałoby klientów w błąd. Trzecia uwaga dotyczy szyszki chmielu. Fajnie byłoby, gdyby w herbie umieścić szyszkę chmielu lubelskiego, który wizualnie jest nieco inny szyszka którą Pan umieścił. Szyszka chmielu lubelskiego jest nieco bardziej wydłużona. Nie chodzi tu o wielką zmianę ale chciałbym, żeby Pan tę szyszkę delikatnie wydłużył. Załączam link do wiki, żeby mógł Pan zobaczyć o co mi chodzi. https://wiki.piwo.org/Charakterystyka_polskich_odmian_chmielu Reasumując herb zawierałby jelenie - symbol powiatu janowskiego, buławę Zamoyskiego - nawiązanie do tradycji ordynacji zamoyskiej, szyszkę lubelskiego chmielu - charakterystyczną dla regionu, grykę - Janów jest zagłębiem gryczanym i datę która nawiązuje do przywileju na produkcję i sprzedaż piwa w mieście.
2021-01-13 22:28
Jeżeli naniesie Pan wskazane poprawki a efekt wizualny będzie tak dobry jak tej wersji logotypu to wybiorę Pana jako zwycięzcę konkursu.
2021-01-13 22:31
Witam, bardzo dziękuje za informacje. Oczywiście zajmę się jeszcze dzisiaj wprowadzeniem powyższych zmian.
2021-01-14 09:20
Witam ponownie, przesyłam link do pobrania grafiki. Proszę skopiować link i wkleić w przeglądarkę, pobierze się Państwu poprawiona koncepcja. Poroże jeleni przyozdobiłem również złotym kolorem co chyba ostatecznie wygląda ciekawej. Same jelenie nie były trudnym zadaniem i również świetnie wkomponowały się w charakter logotypu. Do szyszki chmielu dorobiłem kolejny rząd listków, co znacznie ją wydłużyło i nawiązuje teraz do chmielu lubelskiego. Dodatkowo sam sygnet rozłożyłem na czynniki pierwsze, aby mogli Państwo zobaczyć z jakich elementów się składa.
Link do pobrania pracy: https://we.tl/t-c4zBtjYJCn
2021-01-14 10:58
Szanowny Panie, doskonała robota. Jeszcze ostatnie dwa drobiazgi i kończymy sprawę. Pierwszy to data w kolorowym logo; ona jest tam wpisana w taki sposób, że jest mało czytelna. Uprzejmie proszę coś z tym zrobić. Druga sprawa to taka, że poprosiłbym o rozłożenie herbu na czynniki pierwsze ale nie aż tak bardzo jak Pan to zrobił. Zależy mi na tym, żeby mieć buławę w jednym kawałku, jelenie z porożami w jednym kawałku, szyszkę w herbie w jednym kawałku, datę wpisaną w ten "pasek w jednym kawałku i grykę. Jak to Pan zrobi to po wszystkim. Pozdrawiam.
2021-01-14 11:56
Wysyłam link z poprawkami, proszę zobaczyć, czy teraz jest ok.
https://we.tl/t-zJb6AXfAug
2021-01-14 12:24
Bardzo dziękuję. Moje gratulacje, oczywiście wygrał Pan konkurs. Prawdopodobnie w dniu dzisiejszym ogłoszę kolejny na przygotowanie etykiet i krawatek. Zachęcam, aby się Pan zainteresował. Pozdrawiam
Witam, dokonałem korekty w miejsce kłosów pszenicy umieściłem fragment gryki, proszę zobaczyć, czy ten kierunek jest dobrze obrany. Dodatkowo element gryki w powiększeniu.
2021-01-06 14:42Szanowny Panie, mam jeszcze trzy uwagi. Pierwsza to taka, że datę umieszczoną w herbie należy zmienić na 1687. W 1687 Janów otrzymał prawo do produkcji i sprzedaży piwa. Druga dotyczy koni. Janów Lubelski jest często mylony z Janowem Podlaskim, który jest zdecydowanie bardziej sławny ze względu na istniejącą tam stadninę koni. Koń biłgorajski faktycznie jest charakterystyczny konkretnie dla mojego regionu ale boję się, że zestawienie konia z Janowem da generalnie mylny odbiór. Zastanawiam się czy mógłby Pan zmienić konie na jelenie? Godło powiatu janowskiego przedstawia głowę jelenia. Efekt byłby podobny, a logo nie wprowadzałoby klientów w błąd. Trzecia uwaga dotyczy szyszki chmielu. Fajnie byłoby, gdyby w herbie umieścić szyszkę chmielu lubelskiego, który wizualnie jest nieco inny szyszka którą Pan umieścił. Szyszka chmielu lubelskiego jest nieco bardziej wydłużona. Nie chodzi tu o wielką zmianę ale chciałbym, żeby Pan tę szyszkę delikatnie wydłużył. Załączam link do wiki, żeby mógł Pan zobaczyć o co mi chodzi. https://wiki.piwo.org/Charakterystyka_polskich_odmian_chmielu Reasumując herb zawierałby jelenie - symbol powiatu janowskiego, buławę Zamoyskiego - nawiązanie do tradycji ordynacji zamoyskiej, szyszkę lubelskiego chmielu - charakterystyczną dla regionu, grykę - Janów jest zagłębiem gryczanym i datę która nawiązuje do przywileju na produkcję i sprzedaż piwa w mieście.
2021-01-13 22:28Jeżeli naniesie Pan wskazane poprawki a efekt wizualny będzie tak dobry jak tej wersji logotypu to wybiorę Pana jako zwycięzcę konkursu.
2021-01-13 22:31Witam, bardzo dziękuje za informacje. Oczywiście zajmę się jeszcze dzisiaj wprowadzeniem powyższych zmian.
2021-01-14 09:20Witam ponownie, przesyłam link do pobrania grafiki. Proszę skopiować link i wkleić w przeglądarkę, pobierze się Państwu poprawiona koncepcja. Poroże jeleni przyozdobiłem również złotym kolorem co chyba ostatecznie wygląda ciekawej. Same jelenie nie były trudnym zadaniem i również świetnie wkomponowały się w charakter logotypu. Do szyszki chmielu dorobiłem kolejny rząd listków, co znacznie ją wydłużyło i nawiązuje teraz do chmielu lubelskiego. Dodatkowo sam sygnet rozłożyłem na czynniki pierwsze, aby mogli Państwo zobaczyć z jakich elementów się składa. Link do pobrania pracy: https://we.tl/t-c4zBtjYJCn
2021-01-14 10:58Szanowny Panie, doskonała robota. Jeszcze ostatnie dwa drobiazgi i kończymy sprawę. Pierwszy to data w kolorowym logo; ona jest tam wpisana w taki sposób, że jest mało czytelna. Uprzejmie proszę coś z tym zrobić. Druga sprawa to taka, że poprosiłbym o rozłożenie herbu na czynniki pierwsze ale nie aż tak bardzo jak Pan to zrobił. Zależy mi na tym, żeby mieć buławę w jednym kawałku, jelenie z porożami w jednym kawałku, szyszkę w herbie w jednym kawałku, datę wpisaną w ten "pasek w jednym kawałku i grykę. Jak to Pan zrobi to po wszystkim. Pozdrawiam.
2021-01-14 11:56Wysyłam link z poprawkami, proszę zobaczyć, czy teraz jest ok. https://we.tl/t-zJb6AXfAug
2021-01-14 12:24Bardzo dziękuję. Moje gratulacje, oczywiście wygrał Pan konkurs. Prawdopodobnie w dniu dzisiejszym ogłoszę kolejny na przygotowanie etykiet i krawatek. Zachęcam, aby się Pan zainteresował. Pozdrawiam
2021-01-14 12:42